Käimas on FOKU kevadine prindimüük! Esimesel prindimüügil esitleme 15 kaasaegse visuaalkunstniku loomingut. Kutsume Sind tutvuma!

 

Eesti Fotokunstnike Ühendus pakub kevadise prindimüügi raames võimalust soetada kaasaegset fotokunsti taskukohasemate hindadega.
Prindimüük toimub 13.05–27.05.2024 FOKU müügiplatvormil.

 

Kevadise prindimüügi valikust leiad 26 teost nii loomingulises tippvormis kui ka noorema põlvkonna kunstnikelt. Prindimüügil osalevad Andre Joosep Arming, Sten Eltermaa, Hedi Jaansoo, Cloe Jancis, Maria Kapajeva, Joosep Kivimäe, Anita Kremm, Kaisa Maasik, Birgit Püve, Silvia Sosaar, Aap Tepper, Roman-Sten Tõnissoo, Ruudu Ulas, Ivar Veermäe ja Kristina Õllek.

 

Kevadine prindimüük toimub FOKU veebiplatvormi vahendusel. Kõik teosed on müügil ühtse hinna ja tiraažiga. Prindimüük on suurepärane võimalus osta, kinkida ja toetada kaasaegset (foto)kunsti. Prindimüügi perioodil soetatud teosed toimetame Eesti piires Sinuni tasuta.

 

Tutvu FOKU kevadise prindimüügi teostega siin. Kokkuleppel on printe Tallinna kesklinnas võimalik vaatama tulla. Soovi korral anname Sulle teoste hoiustamise ja raamimise osas nõu.

 

Osta, kingi, kogu, toeta kunsti!

 

Lisainfo:
Hedi Jaansoo
FOKU projektijuht
+37255944447
hedi.jaansoo@foku.ee